Tereza Svobodová

- žena, která přišla na zem s cílem vlastní evoluce.


Mým stavem, který jsem si předem zvolila - stavem nejmenšího odporu - je bytí tady a teď. Žití v přítomnosti s láskou a vědomím toho, kdo chci být a kdo doopravdy jsem. 


V současné době se věnuji strategickému marketingu pro jednotlivce i firmy, vlastním projektům a svému osobnímu rozvoji. Jsem průvodcem vnitřních terapií a seminářů, píši články a příběhy s tématem duchovního rozvoje a různých úhlů pohledu.

Vnitřní terapie je sezení zaměřené na navrácení síly každému z nás, abychom začali žít život podle sebe beze strachu a starých vzorců. Navrácení vlastní síly a žití toho - kdo doopravdy jsme.

Pokud cítíte potřebu životní změny, osobního vývoje, nebo se chcete ve svém životě posunout, ráda se stanu vaším inspirátorem: https://mahulen-tereza-kisir.webnode.cz/sluzby/

Díky mému otevřenému srdci, intuici, silné empatii a vlastním zkušenostem, ráda spolupracuji s lidmi, kteří chtějí žít skutečný a hlubší život plně podle sebe - svobodně, v rovnováze a naplnění.

To, co nyní zažívám a s pokorou a vděčností přijímám, je život s láskou a s radostí, za který jsem neskonale vděčná.

A vím, že každý z nás je takového života schopen. Jsme duchovní bytosti a to nezmění jestli tomu věříte, nebo ne:)


Setkání probíhají v centru Rybalka. Můj profil najdete také na https://rybalka.cz/ v sekci Terapeuté.

Pokud Vás mé články na naší společné cestě inspirují či pomáhají, můžete mi poslat poděkování. Předem děkuji. Číslo účtu - Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480

E-mail: mahulenkisir@gmail.com
Články a co mě osloví uveřejňuji i na: Facebook
PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO. PŘIHLASTE SE K ZASÍLÁNÍ TÝDENNÍHO NEWSLETTERU.