Tereza Svobodová

Mým stavem, který jsem si předem zvolila - stavem nejmenšího odporu - je bytí tady a teď. Žití v přítomnosti s láskou a vědomím toho, kdo chci být a kdo doopravdy jsem. Součástí celku.


Jako správný Střelec jsem se do všeho, co mě oslovilo, vrhala s nadšením a dračí energií, takže když přišlo nucené zpomalení, byl to pro mě šok, který mě ale probudil. A já konečně spatřila skutečný život, který mi dává smysl. Několik let "očistce" přinesly poznání, které stálo za všechnu tu minulost v programech a nefunkčních vzorcích.

Za svou minulost, která byla nutná pro zkušenost Duše jsem vděčná a o to víc si vážím života, který tvořím nyní. A to, co tvořím teď v napojení na "Bytí" je sen, který se stal skutečností. Budoucnost se nyní mění podle našeho vnitřního nastavení, takže svět ve kterém žijeme, a ve kterém budeme žít, je plně jen na nás.

Během mého poznávání mi přišla duchovní jména Mahulen Kisir, proto i název portálu. A tato jména nakonec zůstala jako pseudonym pro psaní a uveřejňování článků na portálech a stránkách, které některé mé vhledy a zkušenosti přebírají.   


V současné době se věnuji psaní knížky nejen pro děti (o dracích), připravuji projekt týkající se nového paradigmatu a hlavně se věnuji svému vysněnému životu.

 Jsem průvodcem vnitřních terapií a seminářů, píši články a příběhy s tématem duchovního rozvoje a různých úhlů pohledu. 

Díky mému otevřenému srdci, intuici, silné empatii a vlastním zkušenostem, ráda spolupracuji s lidmi, kteří chtějí žít skutečný a hlubší život plně podle sebe - svobodně, v rovnováze a naplnění.

Ráda zodpovím vaše otázky a zareaguji na vaše vlastní postřehy. 

To, co nyní žiji a s pokorou a vděčností přijímám, je život s láskou a s radostí, za který jsem neskonale vděčná.

A vím, že každý z nás je takového života schopen. Jsme duchovní božské bytosti a to nezmění jestli tomu už věříte, nebo ještě ne:)


Setkání probíhají v centru Rybalka. Můj profil najdete také na https://rybalka.cz/ v sekci Terapeuté.

Můj osobní blog: https://zivot-ze-srdce.webnode.cz/

E-mail: mahulenkisir@gmail.com
Články a co mě osloví uveřejňuji i na: Facebook

Články uveřejňuji také pod pseudonymem Mahulen Kisir.

Pokud chcete tento blog podpořit a ocenit energii do něj vloženou, učiňte tak prosím formou finančního příspěvku na zde uvedené číslo účtu Fio banky: 2801596480 / 2010, děkuji.  Pro platby ze zahraničí:  IBAN CZ4320100000002801596480, BIC FIOBCZPPXXX , Adresa banky Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1                    

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO. PŘIHLASTE SE K ZASÍLÁNÍ TÝDENNÍHO NEWSLETTERU.