VIDEO BLOG

Zde pro Vás připravuji video příspěvky na aktuální témata.

Cesta evolučního vývoje, kterým nyní procházíme, má několik fází či levelů, bez kterých se neposuneme dál, které nás na naší cestě čekají a jsou velice důležité. A jedním z těchto levelů je, přijmout do svého života a naučit se trpělivosti. Když ji totiž do svého života přijmeme, přijde obrovský evoluční skok a náš život se stává lehčím a s plným ukotvením ve svém středu (srdci). Ne nadarmo je trpělivost nazývána - výsada králů. Jakmile si tuto ctnost osvojíme, tak se dá vše do pohybu. A věřte, že mnohem rychlejšího, než když jste trpělivost neměli. To je jeden z vesmírných zákonů - paradoxů:)

https://mahulen-tereza-kisir.webnode.cz/l/bez-trpelivosti-to-nepujde-trpelivost-ruze-prinasi/

Někteří z nás pociťují silnou změnu energie. Tato nová energie se nyní manifestuje a je v našem nejlepším zájmu se na ni naladit, a začít ji transformovat do svého života. Je to energie kristovská, diamantová, křišťálová, nebo světelná, nazývejte ji podle libosti, to není důležité. Důležitá je její hodnota a síla. Hodnota lásky, lehkosti, radosti, odvahy, pravdy, soucitu a rovnováhy.

https://mahulen-tereza-kisir.webnode.cz/l/nova-energie-a-jak-s-ni-pracovat/

Matka země nás prosí, abychom se nesoustředili na činnosti mimo sebe. A pokud se nechceme těchto činností vzdát, abychom do nich nevkládali zlobu, souzení, negativní emoce. To se týká dnešních vzrůstajících kampaní na čistění planety od odpadků a stoupající kampaně ohledně plastů, apod.

https://mahulen-tereza-kisir.webnode.cz/l/dulezity-vzkaz-od-matky-zeme/

Meditace k aktivaci diamantového bílého světla

Dělejte tuto meditaci pravidelně, abyste ukotvili své zářivé diamantové (démantové) světlo.

https://mahulen-tereza-kisir.webnode.cz/l/meditace-k-aktivaci-diamantoveho-bileho-svetla/


Meditace pro vědomé spojení se svou dvojduší

Dělejte tuto meditaci pravidelně, protože pomáhá vytvořit mandalu rodiny duše. Stačí si osvojit princip a postup této meditace, abyste si ji mohli tvořit již sami podle vašich potřeb a rychlosti.

https://mahulen-tereza-kisir.webnode.cz/l/meditace-dvojiho-spojeni-dusi/


Můžete mi poslat vaše dotazy, nebo otázky k vaší současné cestě, ale předem upozorňuji, není v mých silách na všechny odpovědět, proto si vybírám jen ty, které mě zaujmou, nebo které se často opakují a na ty pak odpovím zde na stránce. Děkuji za pochopení.

E-mail: mahulenkisir@gmail.com
Sledujte mě i n