Nová energie a jak s ní pracovat II.

Již jsem psala o tom, že jsme nyní na cestě nové energie. Je to cesta nového paradigmatu, cesta naší evoluce vývoje a transformace. Je to cesta srdce, a ta po nás vyžaduje přeměnu našeho myšlení a nahrazení vnímání zaběhnutých pořádků. Přetvoření naučených vzorců. A co kdybychom začali tuto přeměnu přijímat s radostí, s lehkostí, bez odporu a s humorem.

Co kdybychom si uvědomili, že je to jen hra na to, zda dokážeme změnit své zaběhnuté návyky. A skvělé na této hře je, že s odbouráním jednoho návyku, nám hned přichází odměna v podobě nového pozitivního pocitu - emoce. Každým naším změněným návykem se stáváme lehčí, radostnější a do našeho života přichází i obsah. Smysl, který jsme tak dlouho hledali. Smysl, který nám říká, jsi tu, aby ses vyvíjel, aby sis vytvořil nový život. Život zcela podle tebe. Podle své duše, svého srdce!

Už slyším ty hlasy: "A o co se asi celou dobu snažím?!" "Myslíš si snad, že je to jednoduché?!" Ano, myslím si, že je to jednoduché, když to tak budeme vnímat. Ano, myslím si, že je to rychlé, když to budeme přijímat s nadhledem. A ano, myslím si, že to zvládneme všichni, protože s tím jsme sem na zemi přišli.

Jdeme do hloubky, jdeme do buněk, jdeme do starých naučených systémů a to není vždy příjemné a někdy to i bolí. Hlavně na začátku. Tvoříme úplně nový systém, nové paradigma, jsme průkopníky, takže pokud už máte odvahu, do toho jít, pak jen pokračujte na vaší cestě. Chyby neexistují, jsou to zkušenosti, které cestou nabíráme.

Nepříjemné je to jen chvíli a jen tak, abychom to zvládli. To, že toho někteří z nás zvládnou opravdu hodně, to je věc jiná:)

Právě nové energie nám pomáhají, že to již nemusí být tak náročné a bolestivé, jako před několika lety. Náročné to sice občas bude, ale už v tom nejsme sami, je nás víc. Máme se o koho opřít, poslechnout si zkušenosti jiných, kteří už to mají třeba za sebou, nebo jsou na cestě jako my. Dozvídáme se o různých technikách, meditacích, cvičeních. Poslouchejte srdcem a intuicí, co z toho s vámi rezonuje. Chcete na své cestě průvodce? Najděte si ho srdcem.

Nehledejte v tom složitosti, hledejte v tom jednoduchost. A nezapomínejte, každý jsme originál a každý jsme jiný, to znamená, že každý si představujeme i jiný život, ten perfektní pro nás. Nehledejte svůj život u druhých, nechcete stejný život jako soused, chcete svůj vlastní život, podle sebe a ten přijde na cestě sám od sebe. Vyklube se, zrodí se zcela přirozeně cestou vývoje. Netlačte, nechtějte to vytvořit sami vůlí a tlakem, nechte ho se zrodit.

Odměna, která přijde za to rozhodnutí jít tou novou cestou, stojí za to. Vždyť jaké větší štěstí nás může potkat, než že můžeme žít život podle sebe? V plném uvědomění si sám sebe. Své hodnoty, své lásky, své duše a svého srdce.

Vždyť doteď jste to dělali po staru a co? Funguje? Cítíte se a žijete podle sebe, spokojeni a šťastni? Cítíte svůj naplněný život? Jdete cestou svého snu? Žijete svůj příběh? NE! Tak, co to zkusit nyní jinak?

V předchozích článcích jste si přečetli, jak pracovat se strachem, a to je také hlavní vodítko k tomu, jak konat a přijímat do svého života novou energii.

Propouštět strachy, je podstata. Základ, na který je nová energie naladěna, připravena pomoci všemi možnými způsoby - strachy zviditelňovat, vytahovat je z hloubky vaší podstaty a ukazovat vám je ke zpracování.

Nalaďte se na nový život a jen buďte. Uvidíte, jak postupně s trpělivostí a láskou začne vznikat váš nový život přímo z vašeho srdce, rovnou pod nohama:)

...pokračování příště...