Nová služba na cestě transformace

TERAPIE PÍSMEM

Někdy máme potřebu uvidět náš život, nebo svou současnou situaci zvenčí. Podívat se na svůj život nezainteresován, neovlivněn emocemi a vlastními zkušenostmi (vzorci a programy). Chybí nám někdo, kdo cítí víc, kdo má empatii, nesoudí a nehodnotí, ale dokáže se na vše podívat z nadhledu a z jiného úhlu pohledu.

To, co nabízí terapie písmem je přesně ta část procesu, kdy se někdo vědomý nacítí na vaši současnou situaci a automatickou odpovědí, která přichází v tomto napojení, pošle vhled a jiný úhel pohledu, který by vás nenapadl.

Ať už se potřebujete posunout ve svém současném stavu bytí, ve zdravotní situaci, ve vztazích, v práci, v rodině, nebo cestě Vás samotných, toto je terapie, která má za cíl pomoci na Vaší cestě duchovního i osobního růstu. Posun ve Vašem životě nastává ve chvíli, kdy se rozhodnete pro řešení a to řešení si Vás zavolá samo.

Po zkušenostech s některými z Vás se mi ověřilo, že písemná forma terapií přináší silné vhledy a díky nacítění přes text, lze jít do hloubky a zároveň Vám dopřát čas a klid na vlastní pochopení sdělení, které k Vám přijde.

Psaný text umožňuje odkrýt úhel pohledu zvenčí a zároveň se dotknout Vašich vnitřních témat a uvolnit skutečnou příčinu toho, co se Vám právě děje a jaké další kroky Vás čekají.

Ne vždy je text příjemné číst, neboť pravda není vždy líbivá, ale je osvobozující a uvolňující a vždy přichází i pochopení, láskyplné vhledy a rada jaké další kroky na své cestě uskutečnit...

Tato služba je pro ty z Vás, kteří si již uvědomují, že je to na nich samotných, a že svůj život mají ve svých rukou.

Samozřejmostí je terapeutův slib mlčenlivosti a vzájemná důvěra při sdělování si a předávání zpráv, vhledů a všech textů v rámci této služby.

Pokud cítíte, že tento typ terapie je pro Vás nyní to pravé, objednávejte na mailu: mahulenkisir@gmail.com.

  • Cena 1 otázka: 800 Kč
  • Cena 3 otázky: 1.800 Kč

Jak terapii objednat?

Napište něco málo o sobě, o tom, kde se v současné chvíli nacházíte (nebo co řešíte) a poté přidejte Vaši otázku.

Jakou formou a v jakém rozsahu dostanete odpověď?

Odpověď je formou psaného textu ve Wordu (převedeno i do PDF. formátu), tak jak mi budou informace přicházet. Rozsah většinou vychází na 1 až 4 A4 textu. K odpovědím se lze i vracet. Text přichází skrze vědomé vedení a nacítění se na Vaši současnou situaci a to, co máte nyní slyšet, nebo i to, k čemu se máte v budoucnu vracet. Jsou to informace pro Vás, právě pro tuto chvíli a pro Váš duchovní růst.

Co Vám text přinese?

Informace, které sami nevidíte, které má nyní Vaše bytost slyšet a je připravena je přijmout. Je to forma terapeutického textu, který je psán skrze mě přímo pro Vás a pro Váš duchovní růst a posun. Přichází i informace jaké kroky nyní učinit na Vaší cestě tady a teď, a i v budoucnu.

Platbu proveďte prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ432010000000280159648, nezapomeňte uvést do poznámky vaše jméno.

S láskou a úctou, Tereza Mahulen