Pomocné karty na cestě transformace

Dračí karty jako pomoc při transformaci a osobním rozvoji. Jdi lehčí cestou.


Na cestě transformace, probuzení či osobního vývoje k srdci hledáme své průvodce, inspirátory a pomoc zvenčí. Není to špatně, naopak to, že jsme našli v sobě odvahu jít touto cestou je to nejdůležitější a nyní je dobré přijmout i nějaké "berličky" do života.

Tyto pomocníci nám ukážou v danou chvíli, jak jsme na tom, kam jdeme, co nám přichází a co můžeme nyní udělat. Učí nás naslouchat našemu nitru a hledat odpovědi u sebe.

Právě v tom jsou dračí karty prospěšné. Jsou láskyplné, hravé, ale také velice moudré a transformační. Jejich energie pomáhá na cestě a naladění se na ně, dělá cestu transformace lehčí a jednodušší, neboť nám vždy ukážou, jaká energie (myšlenky) námi právě proudí a co nám může v danou chvíli pomoct.

A to, zda energii přeměníme, nebo naopak využijeme potenciál karet je na nás.

Tyto karty jsem namalovala a napsala již před nějakým časem. V době, kdy u mě došlo ke spojení s touto silnou a moudrou dračí energií. Byla jsem vedena je vytvořit právě pro ty, kteří ucítí jejich volání a ocení jejich moudrost a sílu. Pokud i vy cítíte, že tyto karty chcete pro svůj růst a transformační cestu, nyní jsou opět v prodeji v omezeném počtu 100 kusů.


Cena jednoho balíčku karet (32 kusů), krabička, podrobný návod, jak vykládat i pro laiky či začátečníky i s výkladem jednotlivých karet je: 444 Kč i s poštovným a balným.

Karty lze objednat na mailu: mahulenkisir@gmail.com. Do objednávky uveďte počet kusů, celé vaše jméno a příjmení, a adresu kam chcete karty poslat. Můžete uvést i mobilní telefon.

Karty zasílám po území celé ČR a i na Slovensko.

Po uhrazení celé částky 444 Kč na účet, vám přijdou karty do 1 týdne (nejpozději do 14 dnů) na vaši adresu, kterou jste uvedli spolu s objednávkou. Do poznámky uveďte vaše jméno.

Platba probíhá prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480