Přepisujeme dějiny, přepisují se naše buňky

Tento článek je pro všechny, kterých se to týkalo a i těch, které to ještě čeká. Jsou to informace o tom, co se děje v současné době s našimi těly na úrovni fyzické i energetické. Jedno z nejzajímavější a zároveň nejnáročnějších období procesu započalo tímto rokem a nyní se jeho intenzita stupňuje.

Přepis starého systému v našich buňkách na nový systém je pod intenzivní proměnou a minulá období byla pro většinu z nás novým typem očistce, kdy se nám zvědomovaly emoce, bolesti a traumata nejen z našich životů, ale i z životů našich předků, minulých životů a některým i z kolektivního pole. Zkrátka se přepisuje naše buněčná i energetická struktura, a tak musí všechno nefunkční být uviděno, přijmuto, aby mohlo odejít a být nahrazeno novým.

Jsme transformátory, kterými energie protékají, aby mohly být uviděny a přeměněny. A my můžeme jen přijímat a propouštět.

Kdo v našem okolí ještě neví oč se jedná, si s námi užil, a ještě nejspíše užije. I jim samotným to přináší procesy vývoje, kdy je to staví do jejich vlastní síly a odvahy, co vlastně si nechat líbil, co je jejich na zpracování a co už ne. Náhoda neexistuje a tohle je dokonalá ukázka vesmírné synchronicity a vedení.

Takže všem z nás, kterým se střídá bolest hlavy, tlaky na úrovni orgánů, ale i částí těla, a s tím spojené bolesti, kdy ty nejnižší vibrace ohýbají naše tělo, a mávají s našimi emocemi do stavů žárlivosti, závisti, agrese, hněvu, studu, lítosti a já nevím čeho všeho, je zvědomováno, co už nechceme žít, co už do našeho života nepatří a co s láskou a v přijetí máme opustit.

Jsme nádoby i toho nejnižšího a všechno staré už musí ven. Není již čas na pocity viny či energie oběti, je tu jen pochopení, že tím musíme projít, že se to děje pro naše nejvyšší dobro a dobro celku a překonat všechny ty myšlenky na to, že už nemohu, že už nechci. Prostě to musíme přijmout, jiná ani rychlejší cesta není.

Čištění v rámci kolektivního pole

Někteří měli ještě do toho tzv. čistky z kolektivního pole. Setkali jsme se s čistěním ženských linií, zneužívání žen i dětí, rozpouštění negativních energií manipulace, ovládání, médií, pornografie, jakékoliv zneužívání a týrání. A mnoho dalšího... Rozpouštělo se zneužívání žen a dětí na úkor sebe samých, aby mohl přijít plný návrat sebehodnotu a láskyplnosti.

Toto bylo velmi náročné období, ale zároveň velice nádherné, vidět, cítit, že na této úrovni se dějí velké změny. Ohromné, obrovské změny.

Ulevujme si

Ulevujme si, jak to jen jde. Péčí o tělo, koupelemi, masážemi, přírodními bylinnými krémy a mastmi, pobytem v přírodě, usebráním se do svého středu srdce, apod. Žádejme o pomoc a úlevu od našich průvodců, jak to jen jde. Dýchejme, zhluboka, dlouze a klidně. Jdeme do hloubky, do samé prapodstaty bytí tady a teď a odvahu na to již máme, jinak bychom tímto procesem nešli.

Tohle je nové

Tohle byl proces, který je pro nás nový, neznámý, ale i na to už máme nástroje. Jsme vedeni svou intuicí a víme, že se všechno děje pro naše nejvyšší dobro a dobro celku, a proto v celkovém rázu není čeho se bát. Sdílejme své pocity s těmi, kteří jsou vědomý a jdou podobným procesem. Sdílejme své zážitky, abychom se nebáli dalších změn, a naopak se nyní mohli soustředit o to více sami na sebe.

Započal nový cyklus a je tu úleva

Ale dali jsme to, zvládli jsme to, to hlavní je za námi. Už víme jak na to, víme, co se to děje a jak to probíhá. Nyní přichází uvolnění a odměny. Nový životní proces započal a tvoření, sklízení plodů a přijímaní darů je před námi. Pracovali jsme na sobě velmi dlouho. Užijme si to, zasloužíme si to na všech úrovních. Zasloužíme si to všichni, už jen tím, že jsme.

Ráda budu sdílet zkušenosti všech, kterých se tento proces týkal, a ještě bude týkat. Napište mi do mailu, nebo do komentáře pod tento článek.

S láskou a úctou, Tereza Mahulen