Probíhá otevírání srdce a přijetí ženské stránky

Prošla jsem si tím také a mnoho žen to nyní zažívá a nerozumí tomu. Jsou často plačtivé, lítostivé, rychle je všechno rozlítostní, jsou více přecitlivělé než jindy. Některé tyto stavy u sebe ani neznají. Necítíte se sami sebou a bojíte se, co se to s vámi děje?

Znáte můj názor na vše, co se děje s emocemi - nechat projít tělem, nechat proudit a jen důvěřovat, nestavit se na odpor. Čím méně tlaku vytváříme, tím rychleji a lehčeji to projde. Stejně to musí proběhnout, tak proč si to ztěžovat.

Ale chci vás potěšit, tohle je nádherná očista a léčení srdce. Aby srdce mohlo převzít plnou vládu nad vaším životem a propojit se s srdcem Vesmíru a Matky Země, musí se nejdříve pročistit a naladit na jejich vibrace. Tak co udělá, no začne vyplavovat všechny negativní emoce, které mu v tom brání.

Při tomto plačtivém léčení se také zceluje a zaceluje vaše ženská část, která vyplavuje staré rány, traumata, negativní emoce či staré vzorce. Nemusí to být ani vaše, je to ve vašich buňkách. Nebojte se toho, je to přirozené. Je normální plakat, je normální být křehká, je přirozené být jemná a já nevím co všechno. Není to napořád, je to "jen" součást léčení.

Když se to dělo mě, měla jsem strach, že jsem zralá na prášky, takhle pořád brečet, litovat se, cítít se tak zranitelná a zraněná, cítit se tak sama a nepochopená, nemilovaná a já nevím, co všechno. Ale v hloubi duše jsem věděla, že je to v pořádku, že vydržím ještě víc, že je to pro mé dobro a dobro všech zúčastněných. Že to, co nyní odejde, se již nikdy nevrátí a v tom je ta velká síla. Proto, když vás tohle potká, tak si dopřejte čas, mějte trpělivost a brečte třeba i několik týdnů, když to budete potřebovat. Vyplavujete ze srdce bolesti nahromážděné za dlouhé a dlouhé roky, tak co je to nějaký ten týden.

Některé z žen my říkají, že se necítí dobře v tomto stavu před svými muži. Cítí se zranitelné. No, jo, najednou nejste ty silné, rázné, akční, ale duňky-žalky a to ani nemáte své dny, co:)

A myslíte si snad, že vás o to méně budou mít rádi? Nebo se bojíte, že nebudete mít u nich tu autoritu, co jste měly předtím. No, už bylo na čase, aby vás viděli jako křehké ženy. Už bylo na čase, aby vedle sebe viděli jemnou - klidně i zraněnou ženu, i to je vaše součást a naopak díky tomuto poznáte, jak vás ti vaši partneři milují, jak všechno, co dělají, konají vlastně kvůli vám, jak moc touží po tom, abyste byly šťastné. Dopřejte jim projevit se tak, jak nikdy předtím.

Někteří muži mohou být nejdříve možná trochu podrážděni, někteří mohou být i protivní, někteří využijí příležitost vám vrátit vaše předchozí ataky, ale v závěru, jestli je to ten muž, který má vedle vás setrvat a tvořit s vámi lehčí a radostnou budoucnost, uvidíte silného, láskyplného muže, který je tu zcela pro vás a s vámi.

Na konci procesu v tobě bude proudit srdeční energie. Propojení proběhlo, nyní jsi celistvá. Napojila ses na svou ženskou stránku. Myšlenky pozoruješ, již je nehodnotíš a jejich počet je minimální. Nyní se rozhoduješ srdcem v napojení na zdroj. Jsi napojena na zdroj v podobě tvé duše-srdce, tvého Vyššího Já, zdroj Vesmíru i zdroj Matky Země. Jsi celistvá a své strachy již dokážeš rozeznat a rychle je nechat propustit. Už víš, že nejsou tvoje, že strach je jen iluze. Emocionální i fyzická část tebe samotné je ve spojení - nyní jsi celistvá bytost plná lásky a vnitřní síly.

Teď jsi nejsilnější i ve své jemnosti!