Už to není o věřím, ale o vím

Jsme energie - frekvence, která nic netvoří, ale stahuje z éteru to, co již bylo vytvořeno. Ale to neznamená, že nejsme tvůrci, jsme tvůrci frekvence - našeho naladění. Už není podstatné, co děláme z vnějšku, ale co tvoříme uvnitř sebe sama. Jak jsme naladěni, co máme uvnitř - to se zhmotňuje navenek. Nejdůležitější je tedy naše vnitřní naladění tady a teď.

Zvolili jsme si nový život, zvolili jsme si žít a tvořit dobro, a nyní začněme tvořit. A otázka samozřejmě zní, jak? Nejdříve tak, že si zvolíme jen to nejlepší pro sebe. Ale ne z pozice ega, ale z pozice srdce. Každý den si volíme, co chceme a co již ne. 

Důležité je opustit naše strachy, už není možné je dále držet. Každý strach, který nepustíme se nám bude zhmotňovat, a to pak budeme zažívat a tvořit. Nyní opusťme strachy a důvěřujme samotnému procesu.

Představme si sebe jako čistý papír, plátno, které každý den začíná znovu podle toho, jak sám kdo chceme. Opusťme staré vzorce a programy. Nalaďujme se sami na sebe. Jsme energie - frekvence a podle našeho naladění se zhmotňuje a tvoří projevený svět. 

Čím méně budeme tlačit a dělat, čím více budeme pociťovat klid a ladit se na svá srdce, tím lehčeji a rychleji se bude tvořit nový život - nové paradigma. 

Není to v našich rukách, ale v našem naladění.


Nalaďujme se každý sám za sebe na svůj vnitřní klid. Dostaňme se naším naladěním do bodu nula. Najednou pocítíme Nic a z tohoto Nic nechme v naladění tvořit naše Vědomí nový život za nás. Jen buďme v klidu a uvnitř své bytosti.

Není našim úkolem tvořit detaily, stejně bychom nevytvořili nic dokonalejšího než má Vědomí pro nás přichystané. Vše už je vytvořeno, my se jen nalaďujeme na to nejlepší a nejkrásnější pro nás. 

Jednoduchost a krása tohoto tvoření je v tom, když dokážeme opustit všechno, co jsme se doposud naučili a jen se každý den ladit na svůj vnitřní klid, na svůj střed celistvé dokonalé bytosti. A vše ostatní necháme na Vědomí, které přinese to nejlepší právě pro nás.

Prozřít můžeme všichni a hned teď, a už není potřeba se nic učit, něčím se probírat a hledat, stačí jen vše odevzdat a naladit se sami na sebe.

Vše se děje samo přesně tak, jak to potřebujeme každý z nás pro své nejvyšší dobro. Omezení ve skutečnosti neexistuje, to si tvoříme jen my sami ve své hlavě. Zbavme se omezení mysli (starých vzorců a programů) a všechno je najednou možné. Odvahu a moudrost na to již máme, jinak bychom nedočetli až sem.

Nyní je to na každém z nás. Nic zvenčí nepřijde, je to jen o jednotlivci a jeho naladění uvnitř.