Výkladové karty posvátných draků

Co když existují karty, které se stanou Vaší inspirací a pomocníkem? Co když jsou tu karty, které si daly za cíl, Vás posunout na Vaší cestě rychleji a vědoměji?

Na naší cestě jsou některé pomůcky, které mohou někomu z nás pomoci a cestu ulehčit. Jednou z těchto pomůcek jsou výkladové karty posvátných draků, které jsou nyní k objednání na mém blogu zde!

Berte tyto karty jako hru. Hrajte si s nimi, používejte je klidně každý den, učte se z nich, komunikujte s nimi. Karty jsou určeny i pro ty, kteří tarot nikdy nevykládali.

Karty posvátných draků obsahují 32 kusů transformačních karet, krabičku na karty, výkladovou knížku s popisem a obrázky jednotlivých karet a návodem na výklad, vhodný i pro laiky.

Karty mají za cíl pomoci probuzeným bytostem na jejich cestě transformace a plného probuzení do vědomí.

Tento tarot je záměrně vytvořen pro všechny, kteří chtějí jít cestou transformace, nebo již na této cestě jsou. Je určen i pro ty, kteří tarot nikdy nevykládali, ale touží sami vykládat.

Karty tarotu posvátných draků obsahují 32 kusů transformačních karet, krabičku na karty, výkladovou knížku s popisem a obrázky jednotlivých karet a návodem na výklad, vhodný i pro laiky.

Tyto karty jsou jemné, soucitné a zároveň velice silné a odvážné. Mají za cíl pomoci vědomým bytostem na jejich cestě transformace a plného probuzení.


Udělejte si radost. Hrajte si a učte se. Perfektní i jako dárek.

Objednání karet proveďte prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy napište počet kusů, své jméno a příjmení, adresu, kam chcete karty zaslat. Poté proveďte platbu 444,- Kč na níže uvedený účet. Karty vám budou zaslány na uvedenou adresu nejpozději 14 dní od připsání částky na účet.

Platba probíhá předem prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480