VLASTNÍ MOC NAD NEMOCÍ

Diagnostika nemocí a návod, jak s ní pracovat. Vlastní zkušenost a uzdravení. Rozdělení a analýza nemocí a co nám chce nemoc sdělit.


Naše tělo k nám hovoří neustále a to různou intenzitou hlasů. Od pocitů a jemných signálů v podobě přeřeknutí, klopítnutí, bouchnutí se do prstu či říznutí, přes bolest hlavy, žaludku, kostí nebo nachlazení. Proto nejsilnější uvědomění problému pak formou nemoci orgánů, duševních poruch a tzv. nevyléčitelných nemocí. Nic není náhoda, je to signál...

Uzdravování se netýká jen těch, u kterých již nemoc propukla, ale i jako prevence pro ty z nás, kteří se cítí zdraví. Opět žádné dogmatické vzorce a jediné možné řešení neexistují, každý jsme jedinečný, a každý se nacházíme na své cestě jinde, a proto i změna čehokoliv v našem životě je o naší vnitřním hlase a nastavení. Každý máme...

Samozřejmě, že se nejedná o nějaká dogmata, která se musí striktně dodržovat, ale jsou určitá pravidla, která nám mohou na naší cestě uzdravování, pomoci cestu ulehčit a zjednodušit. Zda s námi budou rezonovat a zda je do procesu zařadíme, je na nás samých a na místě naší cesty, kde se nacházíme.

Naše tělo je náš chrám - dokonalý nástroj, který vypadá a funguje tak, jak zrovna ke svému bytí potřebujeme. Tělo (náš Mistr) nám prostřednictvím nemoci sděluje to, co máme nyní k vyřešení. Buďme vděčni za tyto zviditelněné informace, nemusíme pátrat hlukobo uvnitř, ale dostalo se nám informace navenek.

Buďte v obraze i na Facebooku

Články a co mě osloví uveřejňuji i na: Facebook