SLUŽBY

Vnitřní terapie / hodina

1.100 Kč

Vnitřní (spirituální) terapeut je tím, kdo vás pozývá, abyste znovu nalezli a prožili svou sílu.  (každá terapie trvá 2 hodiny)


Navracím vás do vašeho srdce a mysli.

Sezení funguje tak, že prostřednictvím vzájemné komunikace, vám navracím vaši sílu a moudrost. Díky otevření tohoto vědění, které v sobě máme každý, se vám odkryjí řešení, a další kroky na vaší cestě. To je cesta tohoto setkání, které vám vrací vaši velikost.


Ohromná síla této práce je v tom, že za svou životní cestu jsme zodpovědní každý sám za sebe, a že potřeba posunu na své cestě, či léčení není slabostí, ale odvahou. To, s čím se konfrontujeme, není něco, co bychom nedokázali zvládnout, ale je to právě přijetí zodpovědnosti a vlastní sily, které nám pomáhá se osvobodit ze svých břemen a najít řešení.


Díky spojení ze srdce do srdce vám postupně navracím vaši sílu a spouštím sebeléčebný proces vaší duše. Otevíráme společně vaše srdce.


Posbírali jsme mnoho bolesti, zranění a traumat, a nyní máme možnost svou duši vyléčit a vystoupit ze starých vzorců. Máme příležitost žít nový život a stát se svobodnými a láskyplnými bytostmi, kterými jsme.


Každý jsme mnohem větší, moudřejší a mocnější, než si dokážeme představit. Při tomto setkání se s vámi setkávám na úrovni duší a probouzím ve vás vaši sílu.


Pokud tedy s vámi toto sezení rezonuje, můžete se objednat. Protože vy jste suverénní, svrchovaná, svobodná bytost, která ve svém nitru ví, kam jde, co má dělat a co nyní potřebuje. Znáte svou cestu, jen jí potřebujete znovu vyslyšet.


Objednání terapie proveďte prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy napište své jméno a telefon. Poté se vám ozvu s návrhem termínu a místem setkání. Sezení probíhají v Praze v Centru Rybalka na Praze 10 (vedle Havlíčkových sadů).


Platba probíhá prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480Diagnostika - práce s nemocí / osobně nebo na dálku


Diagnostika nemoci vám pomůže rozkrýt příčinu toho, proč vaše nemoc vznikla, co vám přišla nemoc sdělit, a na jaké úrovni vnitřního stavu ji můžete najít a uvolnit.


Práce s nemocí je na každém z nás, pokud nemoc již propukla, a my jsme se rozhodli, že chceme znát její příčinu, podívat se na ni z pohledu vlastní odpovědnosti a síly a přijmout změnu, která musí záhy nastat, máme možnost nalézt klíč k uzdravení. Nemoc není náhoda, ale příležitost ke změně.


Pokud chcete znát příčinu své nemoci a podívat se na ni z jiného úhlu pohledu, objednejte si diagnostiku nemoci osobně nebo mailem a to tak, že mi pošlete vaši aktuální fotografii (stačí vyfocenou telefonem) a název nemoci či bolesti. 


Po uhrazení částky za diagnostiku, obdržíte mailem max. do 14ti dnů popis nemoci z hlediska vnitřních pochodů těla, popis možné příčiny nemoci a návod k nalezení situace, události či změny myšlení, kdy nemoc vznikla, spolu s postupem na odstranění příčiny a provedení změny. V případě osobního setkání obdržíte termín schůzky v Centru Rybalka.


Diagnostika slouží k rozkrytí přičiny nemoci a návod na její odstranění, a protože vy jste suverénní, svrchovaná, svobodná bytost, která ve svém nitru ví, kam jde, co má dělat a co nyní potřebuje, můžete jen vy sami, uzdravit své tělo a sami sebe.


Objednání diagnostiky proveďte prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy zvolíte osobní setkání, nebo zprávu mailem. Poté napište své jméno a nemoc, kterou chcete pochopit a uzdravit. Po přijetí platby a potvrzení přijatého mailu, očekávejte max. do 14ti dnů diagnostiku v psané podobě (cca A4).


Záloha probíhá prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ43201000000028015964801.500 Kč

Vnitřní semináře osobního rozvoje


Pokud máte zájem uspořádat seminář pro více osob kontaktujte mne na mail.


Současná témata - inspirace:

  • probuzení - vědomá cesta - rozpomenutí se na to, Kdo doopravdy jsem - vědomou bytostí a žítí v rovnováze. Vedení v kruhu.
  • pochopení a práce se strachy - staré programy a vzorce nás stále drží ve strachu, proto se setkání zaměřuje na to, co je přesně strach, jak ho rozpoznat, přijmout a propustit. Velký posun na vědomé cestě. 
  • sebehodnota a sebeláska - začněme se mít rádi. Podle starého programu hledáme lásku zvenčí (podvědomě), ale to nás ke spokojenosti nepřivede. Vše vychází zevnitř, jdeme sami k sobě. Vedení v kruhu.
  • individuální téma - co přijde podle toho, kdo se na setkání sejde. 

V poptávce uveďte počet osob, téma, které vás zajímá, případně zda máte vlastní prostor pro seminář, nebo chcete seminář zajistit i s prostorem. Místo setkání, případně rozsah (počet hodin).

Cena se stanovuje podle počtu osob (cca), místa semináře, tématu a počtu hodin. Příklad pro představu: min. 10 osob, 4 hodiny semináře, 444 Kč / osoba.individuálně Kč

Tarot posvátných draků

Výkladové transformační karty i s výkladovou knížkou a návodem.

444 Kč

Tento tarot je záměrně vytvořen pro všechny, kteří chtějí jít cestou transformace, nebo již na této cestě jsou. Je určen i pro ty, kteří tarot nikdy nevykládali, ale touží sami vykládat.

Karty tarotu posvátných draků obsahují 32 kusů transformačních karet, krabičku na karty, výkladovou knížku s popisem a obrázky jednotlivých karet a návodem na výklad, vhodný i pro laiky.


Tyto karty jsou jemné, soucitné a zároveň velice silné a odvážné. Mají za cíl pomoci vědomým bytostem na jejich cestě transformace a plného probuzení. 


Udělejte si radost. Hrejte si a učte se. Perfektní i jako dárek.


Objednání karet proveďte prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy  napište počet kusů, své jméno a příjmení, adresu, kam chcete karty zaslat. Poté proveďte platbu na níže uvedený účet. Karty vám budou zaslány na uvedenou adresu nejpozději 7 dní od připsání částky na účet.


Platba probíhá předem prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480