SLUŽBY

TERAPIE PÍSMEM


V současné době se mi ověřilo, že písemná forma terapií přináší silné vhledy a díky nacítění přes text, lze jít do hloubky a zároveň Vám dopřát čas a klid na vlastní pochopení sdělení.

Psaný text umožňuje odkrýt úhel pohledu zvenčí a zároveň se dotknout Vašich vnitřních témat a uvolnit skutečnou příčinu toho, co se Vám právě děje a jaké další kroky Vás čekají.

Pokud je pro Vás psaný text přijatelnější (ať již z časových důvodů, nebo lepšího vcítění), nyní nabízím terapie tímto způsobem. Výhodou textu je, že je možné se k němu opakovaně vracet právě tak, jak postupuje Vaše přijímaní skutečnosti a změny ve Vašem životě, a vždy Vám přináší další vhled a posun.

Pokud cítíte, že tento typ terapie je pro Vás nyní to pravé, objednávejte na mail: mahulenkisir@gmail.com.

  • Cena 1 otázka: 800 Kč
  • Cena 3 otázky: 1.800 Kč

Jak terapii objednat?

Napište něco málo o sobě, o tom, kde se v současné chvíli nacházíte (nebo co řešíte) a poté přidejte Vaši otázku. Otázka se může týkat všeho co souvisí s vaším životem, chystaným rozhodnutím, dalším krokem, tím, co vás trápí, nebo s čím si nevíte rady a nejde se Vám na danou situaci podívat z jiného úhlu pohledu.

Jakou formou a v jakém rozsahu dostanete odpověď?

Odpověď je formou psaného textu ve Wordu (převedeno i do PDF. formátu), tak jak mi bude přicházet. Rozsah většinou vychází na 1 až 4 A4 textu. K odpovědím se lze i vracet. Text přichází skrze mě přes vědomé vedení a nacítění se na Vaši současnou situaci a to, co máte nyní slyšet, nebo i to, k čemu se máte v budoucnu vracet. Jsou to informace pro Vás, právě pro tuto chvíli a pro Váš duchovní růst.

Co Vám text přinese?

Informace, které sami nevidíte, které má nyní Vaše bytost slyšet a je připravena je přijmout. Je to forma terapeutického textu, který je psán skrze mě přímo pro Vás a pro Váš duchovní růst a posun. Přichází i informace jaké kroky nyní učinit na Vaší cestě tady a teď, nebo v budoucnu.


Platbu proveďte prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ432010000000280159648, nezapomeňte uvést do poznámky vaše jméno.


od 800 Kč

Vnitřní terapie

V napojení na srdce je život lehčí a smysluplný.

1 hodina / 1.000 Kč

Vnitřní terapeut je tím, kdo vás zve, abyste  žili život podle sebe. 

Navrací vás do srdce a stavu vědomého Bytí.


První sezení trvá obvykle 2 hodiny.


Setkání funguje tak, že prostřednictvím vzájemného sezení a komunikace, vás napojuji na Vaše srdce. Díky napojení se na Bytí ze srdce, si začnete tvořit život podle sebe. 

Ohromná síla tohoto vědění je v tom, že svou životní cestu si volíme každý sám za sebe. Nyní již nepotřebujeme zažívat zkušenosti, ale žít a tvořit svůj vlastní spokojený a naplněný život.


Posbírali jsme mnoho bolesti, zranění a traumat, a nyní máme možnost svou duši osvobodit a vystoupit ze starých programů. Máme příležitost žít nový život a stát se svobodnými a láskyplnými bytostmi, kterými jsme.


Tato forma sezení řeší i již propuklé nemoci a nachází cestu k jejich přijetí a práci s vyléčením. Život ze srdce (intuice) je to nejlepší, nejsmysluplnější  a nejkrásnější co lze žít tady a teď. 


Objednání sezení proveďte prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy napište své jméno a telefon. Poté se vám ozvu s návrhem termínu a místem setkání. Sezení probíhají v Praze v Centru Rybalka na Praze 10 (vedle Havlíčkových sadů).


Platba probíhá prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480
Diagnostika nemoci

Pokud vím, co mi má nemoc chce říct, vím i řešení.

do mailu / 1.500 Kč

Já vnímám nemoc jako přítelkyni, která nám prostřednictvím těla přišla říct, že jsme neposlouchali a nyní nastal čas, to co nás trápí, co si neseme hluboko uvnitř, již uvidět a přijmout. 

Nemoc má mnoho podob a vzkazů a každý takový vzkaz je jedinečný pro každého z nás. Osobní zpráva těla - mysli - srdce. 

Pokud se otevřeme této moudrosti těla a tím pádem nás samých, můžeme nemoc vnímat jako obrovský dar a dokonce ji i vyléčit.

Pokud už nemoc propukla, máme vždy několik variant na řešení. Jakou si zvolíme je na nás, já jsem tu v případě, že chcete poznat i jiný úhel pohledu vaší nemoci a nalézt sami cestu uzdravení. Vaší jedinečnou cestu.


Objednání diagnostiky lze po mailu. Stačí popsat vaše příznaky, lékařskou zprávu či pocity provázející vaší nemoc. Nazpět vám pošlu vypracování diagnostiky z hlediska psychosomatiky, rodové zátěže a všechny informace, které k vaší cestě přijdou. Samotná cesta je již na vás.

Pokud ucítíte, že chcete na vaší cestě uzdravení sezení. objednání provedete opět prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy napište své jméno a telefon. Poté se vám ozvu s návrhem termínu a místem setkání. Sezení probíhají v Praze v Centru Rybalka na Praze 10 (vedle Havlíčkových sadů).

Platba probíhá prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480 
Transformační karty nyní k prodeji 

V omezeném počtu 100 kusů.


Pomocné karty na cestě transformace

Dračí karty jako pomoc při transformaci a osobním rozvoji. Jdi lehčí cestou.


Na cestě transformace, probuzení či osobního vývoje k srdci hledáme své průvodce, inspirátory a pomoc zvenčí. Není to špatně, naopak to, že jsme našli v sobě odvahu jít touto cestou je to nejdůležitější a nyní je dobré přijmout i nějaké "berličky" do života.

Tyto pomocníci nám ukážou v danou chvíli, jak jsme na tom, kam jdeme, co nám přichází a co můžeme nyní udělat. Učí nás naslouchat našemu nitru a hledat odpovědi u sebe.

Právě v tom jsou dračí karty prospěšné. Jsou láskyplné, hravé, ale také velice moudré a transformační. Jejich energie pomáhá na cestě a naladění se na ně, dělá cestu transformace lehčí a jednodušší, neboť nám vždy ukážou, jaká energie (myšlenky) námi právě proudí a co nám může v danou chvíli pomoct.

A to, zda energii přeměníme, nebo naopak využijeme potenciál karet je na nás.

Tyto karty jsem namalovala a napsala již před nějakým časem. V době, kdy u mě došlo ke spojení s touto silnou a moudrou dračí energií. Byla jsem vedena je vytvořit právě pro ty, kteří ucítí jejich volání a ocení jejich moudrost a sílu. Pokud i vy cítíte, že tyto karty chcete pro svůj růst a transformační cestu.


Cena jednoho balíčku karet (32 kusů), krabička, podrobný návod, jak vykládat i pro laiky či začátečníky i s výkladem jednotlivých karet je: 444 Kč i s poštovným a balným.

Karty lze objednat na mailu: mahulenkisir@gmail.com. Do objednávky uveďte počet kusů, celé vaše jméno a příjmení, a adresu kam chcete karty poslat. Můžete uvést i mobilní telefon.

Karty zasílám po území celé ČR a i na Slovensko.


Po uhrazení celé částky 444 Kč na účet, vám přijdou karty do 1 týdne (nejpozději do 14 dnů) na vaši adresu, kterou jste uvedli spolu s objednávkou. Do poznámky uveďte vaše jméno.


Platba probíhá prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480


https://mahulen-tereza-kisir.webnode.cz/l/pomocne-karty-na-ceste-transformace/


444 Kč

Veřejné semináře 


Pokud máte zájem uspořádat seminář pro více osob kontaktujte mne na mail. 

Téma semináře se tvoří s potřebami pořadatele nebo přichází samo na místě.


V poptávce uveďte přibližný počet osob, případně zda máte vlastní prostor pro seminář, nebo chcete seminář zajistit i s prostorem. Místo setkání, případně rozsah (počet hodin).

Cena se stanovuje podle počtu osob (cca), místa semináře (doprava) a počtu hodin. Příklad pro představu: min. 10 osob, 4 hodiny semináře, 400 Kč / osoba.


Objednání semináře proveďte prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy napište svou představu, své jméno a telefon. Poté se vám ozvu telefonicky na dojednání podrobností a upřesnění vaší představy. 

Semináře mohou probíhat i v Praze v Centru Rybalka na Praze 10 (vedle Havlíčkových sadů).


Platba probíhá prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480 individuálně Kč


Pokud Vás mé články inspirují či pomáhají, můžete mi poslat příspěvek za mou tvorbu a podporu. Děkuji.

Číslo účtu : 2801596480 / 2010