SLUŽBY

Vnitřní terapie / hodina

1.100 Kč

Vnitřní (spirituální) terapeut je tím, kdo vás pozývá, abyste znovu nalezli a prožili svou sílu.  (každá terapie trvá 2 hodiny)


Navracím vás do vašeho srdce a mysli.

Sezení funguje tak, že prostřednictvím vzájemné komunikace, vám navracím vaši sílu a moudrost. Díky otevření tohoto vědění, které v sobě máme každý, se vám odkryjí řešení, a další kroky na vaší cestě. To je cesta tohoto setkání, které vám vrací vaši velikost.


Ohromná síla této práce je v tom, že za svou životní cestu jsme zodpovědní každý sám za sebe, a že potřeba posunu na své cestě, či léčení není slabostí, ale odvahou. To, s čím se konfrontujeme, není něco, co bychom nedokázali zvládnout, ale je to právě přijetí zodpovědnosti a vlastní sily, které nám pomáhá se osvobodit ze svých břemen a najít řešení.


Díky spojení ze srdce do srdce vám postupně navracím vaši sílu a spouštím sebeléčebný proces vaší duše. Otevíráme společně vaše srdce.


Posbírali jsme mnoho bolesti, zranění a traumat, a nyní máme možnost svou duši vyléčit a vystoupit ze starých vzorců. Máme příležitost žít nový život a stát se svobodnými a láskyplnými bytostmi, kterými jsme.


Každý jsme mnohem větší, moudřejší a mocnější, než si dokážeme představit. Při tomto setkání se s vámi setkávám na úrovni duší a probouzím ve vás vaši sílu.


Pokud tedy s vámi toto sezení rezonuje, můžete se objednat. Protože vy jste suverénní, svrchovaná, svobodná bytost, která ve svém nitru ví, kam jde, co má dělat a co nyní potřebuje. Znáte svou cestu, jen jí potřebujete znovu vyslyšet.


Objednání terapie proveďte prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy napište své jméno a telefon. Poté se vám ozvu s návrhem termínu a místem setkání. Sezení probíhají v Praze v Centru Rybalka na Praze 10 (vedle Havlíčkových sadů).


Platba probíhá prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480Diagnostika - práce s nemocí / osobně nebo na dálku


Diagnostika nemoci vám pomůže rozkrýt příčinu toho, proč vaše nemoc vznikla, co vám přišla nemoc sdělit, a na jaké úrovni vnitřního stavu ji můžete najít a uvolnit.


Práce s nemocí je na každém z nás, pokud nemoc již propukla, a my jsme se rozhodli, že chceme znát její příčinu, podívat se na ni z pohledu vlastní odpovědnosti a síly a přijmout změnu, která musí záhy nastat, máme možnost nalézt klíč k uzdravení. Nemoc není náhoda, ale příležitost ke změně.


Pokud chcete znát příčinu své nemoci a podívat se na ni z jiného úhlu pohledu, objednejte si diagnostiku nemoci osobně nebo mailem a to tak, že mi pošlete vaši aktuální fotografii (stačí vyfocenou telefonem) a název nemoci či bolesti. 


Po uhrazení částky za diagnostiku, obdržíte mailem max. do 14ti dnů popis nemoci z hlediska vnitřních pochodů těla, popis možné příčiny nemoci a návod k nalezení situace, události či změny myšlení, kdy nemoc vznikla, spolu s postupem na odstranění příčiny a provedení změny. V případě osobního setkání obdržíte termín schůzky v Centru Rybalka.


Diagnostika slouží k rozkrytí přičiny nemoci a návod na její odstranění, a protože vy jste suverénní, svrchovaná, svobodná bytost, která ve svém nitru ví, kam jde, co má dělat a co nyní potřebuje, můžete jen vy sami, uzdravit své tělo a sami sebe.


Objednání diagnostiky proveďte prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy zvolíte osobní setkání, nebo zprávu mailem. Poté napište své jméno a nemoc, kterou chcete pochopit a uzdravit. Po přijetí platby a potvrzení přijatého mailu, očekávejte max. do 14ti dnů diagnostiku v psané podobě (cca A4).


Záloha probíhá prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ43201000000028015964801.500 Kč

Vnitřní semináře osobního rozvoje


Pokud máte zájem uspořádat seminář pro více osob kontaktujte mne na mail.


Současná témata - inspirace:

  • probuzení - vědomá cesta - rozpomenutí se na to, Kdo doopravdy jsem - vědomou bytostí a žítí v rovnováze. Vedení v kruhu.
  • pochopení a práce se strachy - staré programy a vzorce nás stále drží ve strachu, proto se setkání zaměřuje na to, co je přesně strach, jak ho rozpoznat, přijmout a propustit. Velký posun na vědomé cestě. 
  • sebehodnota a sebeláska - začněme se mít rádi. Podle starého programu hledáme lásku zvenčí (podvědomě), ale to nás ke spokojenosti nepřivede. Vše vychází zevnitř, jdeme sami k sobě. Vedení v kruhu.
  • individuální téma - co přijde podle toho, kdo se na setkání sejde. 

V poptávce uveďte počet osob, téma, které vás zajímá, případně zda máte vlastní prostor pro seminář, nebo chcete seminář zajistit i s prostorem. Místo setkání, případně rozsah (počet hodin).

Cena se stanovuje podle počtu osob (cca), místa semináře, tématu a počtu hodin. Příklad pro představu: min. 10 osob, 4 hodiny semináře, 444 Kč / osoba.individuálně Kč

Tarot posvátných draků

Výkladové transformační karty i s výkladovou knížkou a návodem.

555 Kč

Tento tarot je záměrně vytvořen pro všechny, kteří chtějí jít cestou transformace, nebo již na této cestě jsou. Je určen i pro ty, kteří tarot nikdy nevykládali, ale touží sami vykládat.

Karty tarotu posvátných draků obsahují 32 kusů transformačních karet, krabičku na karty, výkladovou knížku s popisem a obrázky jednotlivých karet a návodem na výklad, vhodný i pro laiky.


Tyto karty jsou jemné, soucitné a zároveň velice silné a odvážné. Mají za cíl pomoci vědomým bytostem na jejich cestě transformace a plného probuzení. 


Udělejte si radost. Hrejte si a učte se. Perfektní i jako dárek.


Objednání karet proveďte prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy  napište počet kusů, své jméno a příjmení, adresu, kam chcete karty zaslat. Poté proveďte platbu na níže uvedený účet. Karty vám budou zaslány na uvedenou adresu nejpozději 14 dní od připsání částky na účet.


Platba probíhá předem prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480