SLUŽBY

Vnitřní terapie / hodina

cena dohodou Kč

Vnitřní terapeut je tím, kdo vás zve, abyste znovu nalezli a prožili svou sílu. 

Navracíme se do svého srdce.

Sezení funguje tak, že prostřednictvím vzájemné komunikace, vám navracím vaši sílu a moudrost. Díky otevření tohoto vědění, které v sobě máme každý, se vám odkryjí řešení a další kroky na vaší cestě.


Ohromná síla této práce je v tom, že za svou životní cestu jsme zodpovědní každý sám za sebe, a že potřeba posunu na své cestě či léčení není slabostí, ale odvahou. To, s čím se konfrontujeme, není něco, co bychom nedokázali zvládnout, ale je to právě přijetí vlastní sily, která nám pomáhá se osvobodit ze svých břemen a nechat přijít řešení.


Posbírali jsme mnoho bolesti, zranění a traumat, a nyní máme možnost svou duši vyléčit a vystoupit ze starých vzorců. Máme příležitost žít nový život a stát se svobodnými a láskyplnými bytostmi, kterými jsme.


Objednání sezení proveďte prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy napište své jméno a telefon. Poté se vám ozvu s návrhem termínu a místem setkání. Sezení probíhají v Praze v Centru Rybalka na Praze 10 (vedle Havlíčkových sadů).


Platba probíhá prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480Diagnostika - práce s nemocí


Diagnostika nemoci pomáhá rozkrýt příčinu toho, proč Vaše nemoc vznikla, co Vám přišla nemoc sdělit, a na jaké úrovni vnitřního stavu ji můžete najít a uvolnit.


Práce s nemocí je na každém z nás, pokud nemoc již propukla, a my jsme se rozhodli, že chceme znát její příčinu, podívat se na ni z pohledu vlastní odpovědnosti a síly a přijmout změnu, která musí záhy nastat. Nemoc není náhoda, ale příležitost ke změně.


Pokud chcete znát příčinu své nemoci a podívat se na ni z jiného úhlu pohledu, objednejte si diagnostiku nemoci.


Diagnostiku, obdržíte mailem v podobě popisu nemoci z hlediska vnitřních pochodů těla, kroky k nalezení příčiny nemoci, kdy nemoc přibližně vznikla (na úrovni dětství, puberta, současný věk), spolu s postupem na odstranění příčiny a provedení změny. 

V případě osobního setkání obdržíte termín schůzky v Centru Rybalka.


Objednání diagnostiky proveďte prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy zvolíte osobní setkání, nebo zprávu mailem. Poté napište své jméno a nemoc, kterou chcete pochopit a uzdravit. Po přijetí platby a potvrzení přijatého mailu, očekávejte max. do 14ti dnů diagnostiku v psané podobě (cca A4).


Záloha probíhá prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480


1.000 Kč

Veřejné semináře osobního rozvoje


Pokud máte zájem uspořádat seminář pro více osob kontaktujte mne na mail. 


V poptávce uveďte přibližný počet osob, téma, které vás zajímá, případně zda máte vlastní prostor pro seminář, nebo chcete seminář zajistit i s prostorem. Místo setkání, případně rozsah (počet hodin).

Cena se stanovuje podle počtu osob (cca), místa semináře, tématu a počtu hodin. Příklad pro představu: min. 10 osob, 4 hodiny semináře, 444 Kč / osoba.individuálně Kč

Tarot posvátných draků

Výkladové karty i s knížkou s popisem karet a návodem na výklad.

444 Kč

Tyto karty jsou  záměrně vytvořeny pro všechny, kteří chtějí jít cestou změny, nebo již na této cestě změny vlastního života jsou.


Je určen pro všechny i pro ty, kteří tarot nikdy nevykládali.


Karty tarotu posvátných draků obsahují 32 kusů výkladových karet, krabičku na karty, výkladovou knížku s popisem a obrázky jednotlivých karet a návodem na výklad, vhodný i pro laiky.


Tyto karty jsou jemné, soucitné a zároveň velice silné a odvážné. Mají za cíl pomoci každému z nás na své cestě životem a plného probuzení. 


Udělejte si radost. Hrajte si a učte se. Perfektní i jako dárek.


Objednání karet proveďte prostřednictvím mailu: mahulenkisir@gmail.com, kdy  napište počet kusů, své jméno a příjmení, adresu, kam chcete karty zaslat. Poté proveďte platbu na níže uvedený účet. Karty vám budou zaslány na uvedenou adresu nejpozději 7 dní od připsání částky na účet.


Platba probíhá předem prostřednictvím účtu Fio banka: 2801596480 / 2010, platby ze zahraničí: IBAN: CZ4320100000002801596480